О журнале

LIFT — сучасний інформаційно-аналітичний, рекламний журнал про ліфти і ліфтовиків, будівельні та монтажні організації, створений групою провідних фахівців, що працюють в сфері видавництва,  журналістики  та в спеціалізованій  ліфтовій галузі, журнал, що немає аналогів в Україні.

У журналі висвітлюються актуальні питання та проблеми, що пов’язані з ліфтовим господарством в усіх його аспектах.

З впевненістю можемо сказати, що питання ліфтів, їх ефективної та безпечно експлуатації зараз як ніколи на часі. Ліфти вже давно використовують для автоматизації виробничих процесів, переміщення людських потоків на різні рівні. Надійність роботи ліфтів залежить від якості виготовлення, якості виконання монтажних робіт. І це перший рівень безпеки пасажира ліфта. Далі безпека залежить від своєчасного проведення технічного обслуговування і ремонтів, а також від поведінки самої людини.

Журнал буде корисний:

  • інженерам-механікам;
  • технікам;
  • викладачам та студентам інженерних спеціальностей.

Також в журналі Ви зможете почерпнути цікаву інформацію про ліфтове господарство світу та України, перейняти передові технології і поділитись досвідом.

Наша редакція - молодий колектив грамотних, цілеспрямованих та амбітних людей - запрошує Вас доєднатися до кола наших читачів. Думаємо, крізь сторінки видання, Ви відчуєте нашу небайдужість до проблем сучасності, прагнення до позитивних змін і просто людське тепло.

Читайте нас, якщо бажаєте отримати компетентну, технічно і законодавчо відповідну інформацію. Якщо у Вас виникатимуть питання - звертайтесь до редакції, ми допоможемо Вам у їх вирішенні.