World Elevator @ Escalator EXSPO 2020

452 0

5 вересня 2020 року британська аналітична компанія Z/Yen Group опублікувала 28¬й рейтинг «Світовий індекс фінансових центрів» (GFCI 28), в якому Шанхай вперше попав в трійку лідерів. В першу десятку міжнародних фінансових центрів увійшли: Нью - ¬Йорк, Лондон, Шанхай, Токіо, Сянган, Сінгапур, Пекін, Сан - Франциско, Шеньчжень і Цюрих. Такий результат продемонстрував зміцнюючу позицію Шанхая в якості міжнародного фінансового центру, він отримує все більш широке визнання у світових економічних і фінансових колах.
Розвиток новітніх технологій в області подйомного і ліфтового обладнання сти¬мулює те, що Шанхай переживає будівельний бум. Це демонструє масштаб¬на виставка World Elevator & Escalator EXPO 2020, яка пройшла в Національному виставковому павільйоні та Конференц¬центрі з 18 по 21 серпня 2020 року і стала одним з найбільших подій цього року. Виставка займала загальну площу понад 130 000 кв. м, за участю понад 1000 експонентів вітчизняних і закордонних. Були присутні 100 000 попередньо зареєстрованих професійних відвідувачів. На виставці представляли новітні продукти, технології та супутнє обладнання ліфтової галузі, а також демонстрували моделі діючіх ліфтів з новітніми технічними та дизайнерськими рішеннями. Виставка також стала знаменною подією для обміну та співпраці у світовій ліфтовій індустрії.
Виставка проходить один раз у два роки. У 2018 році вона пройшла з великим успіхом. Виставкова пло¬ща заходу тоді склала 85000 кв. м, в експозиції брали участь понад 800 експонатів: китайські виробники й дистриб’ютори ліфтів і їх компонентів, а також всесвітньо відомі компа¬нії з різних країн світу. В результаті Китай стає найбільшою країною¬ виробником ліфтів, розвиваючи виробництво, масштабне впровадження та істотно збільшуючи експорт ліфтів. До кінця 2019 року кількість ліфтів досягла 097 500, а річний обсяг виробництва перевищив 1 мільйон, що ефективно сприяло швидкому зростанню. Крім того, у 2019 році працювали 665 виробників ліфтів і 14000 підприємств по встановленню та обслуговуванню ліфтів.
Під час роботи виставки WEE Expo 2020 в Конференц-¬центрі відбувся міжнародний форум по підйомникам International Elevator Forum та обмін думками по техно¬логічним питанням. Учасники форуму змогли ознайомитись з інформацією по наступним темам: різні ліфтові узли, в тому числі лебідки (редукторні та безредукторні), уловлювачі, обмежувачі швидкості та інша техніка, виконана на найвищому технологічному рівні.
У 2020 році через вплив пандемії COVID¬19 світова економіка знаходиться в занепаді, а на загальному тлі спаду економіка Шанхая впевнено відновлюється. Очікується, що ринок ліфтів Китаю як і раніше буде мати великий простір для зростання в майбутньому під впливом безліч факторів, таких як будівництво великої кількості нерухомості, і розвиток залізничного транспорту. World Elevator & Escalator Expo 2020, грунтуючись на технологічних будівельних інноваціях в плані застосування і забезпечення безпеки ліфтів в ключовий період корегування політики і трансформації галузі об'єднала зусилля лідерів галузі, еліту і відомі підприємства в країні та за кордоном, продовжуючи збирати та аналізувати останні технологічні тенденції, можливості співпраці для бізнесу та галузеві ідеї при все зростаючому розви¬тку науки та техніки.

World Elevator @ Escalator EXSPO 2020
4.2/5
29
Коментарі (0)

Схожі статті