Ліфт в котеджі

400 0

Ліфт в котеджі -

                                                          не розкіш, а необхідний засіб пересування

       Ліфт в будинку сьогодні, з розвитком технологій, може не тільки створювати зручності, а й бути прикрасою інтер'єру. Це не масивне, як раніше, а сучасне, технологічне обладнання, яке не займає багато місця. Сьогодні нерідко можна побачити приватні будинки не тільки в двох поверховому, а й у трьох чотирьох поверховому виконанні. А якщо в сім'ї є люди похилого віку та інваліди,  -  сучасний ліфт може стати не просто додатковою зручністю, але і рятівною можливістю для людини пересуватися по всьому будинку.

Ліфт розкіш, надмірність? У століття нових технологій все частіше стає необхідністю. Багато хто вважає, що ліфт в приватному будинку є атрибут розкоші, зручність навіть не першого порядку, без якого легко можна обійтися. Але насправді це не зовсім так. Перш за все, ліфти котеджів бізнес і преміумкласу, як правило, мають 3-4 поверху, один або два з них можуть знаходитися нижче рівня першого поверху. Прагненням мати ліфт є статус власника і стратегія використання вдома. Мотивом, який завжди залишається за дужками, є наявність в сім'ї людини з обмеженими можливостями. Дуже часто люди забувають, що життя йде, а потреби з роками змінюються. Сьогодні ви крутий бізнесмен, який займається спортом, або дуже молоді і тільки що створили сім'ю, загалом, ліфт вам здається надмірною розкішшю, для вас подалати сходи не проблема. Однак потрібно мислити в перспективі.  Така позитивна подія як вагітність дружини може змінити ситуацію. Різні нездужання ще навіть не дуже літніх людей; варикоз, болі в спині і інші ознаки захворювання зроблять скрутним багаторазовий щоденний підйом і спуск з поверху на поверх. Маленька дитина, яка робить перші кроки по сходинках, які занадто високі для крихітної ніжки, і тому небезпечні для ходіння дітей без дорослих. Навіть здоровій вагітній жінці, комфортніше підійматися на другий третій поверх ліфтом, не кажучи вже про поїздки з одним, а то і більшою кількістю малюків. Ви не збираєтеся заводити дітей, бо вони вже дорослі? Але це не означає, що підіймач вам не знадобиться. Спробуйте з тацею в руках принести собі, або коханій людині наверх сніданок в ліжко і не розплескати кави на сходинках.

Навіть якщо ви просто вивихнули, забили або зламали ногу, подорож зі спальні на другому поверсі на кухню на першому перетвориться в муку без домашнього ліфта. Батьки не молодіють, і часто потрібно забрати їх до себе для забезпечення належного догляду. А як літній людині, особливо з хворими ногами, підійматися в спальню? Та й про свою старість потрібно думати заздалегідь. Встановлюють ліфт і з іншої причини - для того, щоб продемонструвати свій статус і прагнення йти в ногу з модою і часом.

Якщо в першому випадку важливо, щоб ліфт був зручним, практичним, нехай і менш красивим, то в другому він повинен виглядати максимально престижно, антуражно і гармоніював зі стилем інтер'єру будинку. Зараз популярні оригінально оздоблені ліфтові кабіни з яскравими елементами, незвичайним ультрасучасним освітленням. Такі ефекти розраховані на те, щоб захопити й вразити гостей вашим будинком. Цікаво, що яскраві дизайни і хитромудрі форми ліфтів не порушують функціональність, а навпаки створюють більше комфорту і безпеку.

Незалежно від причини установки, ліфт в заміському будинку - явище завжди незвичайне і сучасне. Це своєрідна " фішка" будинку, тому його оформленню приділяється особлива увага. Домовласники часто замовляють обробку кабін цінними породами дерева, шкірою, інкрустацією благородними металами. А для обробки підлоги вибираютьмодні килими, ковролін або натуральний камінь. Найбільшою популярністю сьогодні серед власників, користуються ліфти панарамного типу - із суцільним склінням від підлоги до стелі, оскільки в таких ліфтах кращий огляд. Кабіни можуть бути ажурними, з матовими стеклами, на які нанесений малюнок. Люди з клаустрофобією можуть придумати собі дизайн, при якому вони будуть відчувати себе нормально.

Де розташовується ліфт? Якщо він виконує тільки функціональну роль, і господарі ховають шахту так, щоб вона не впадала в очі. Якщо ж це ще й елемент декору, ліфт може опинитися в центрі будинку. Як правило, шахту ліфта вбудовують в наскрізний простір сходової шахти - в цьому випадку на кожному поверсі необхідний майданчик очікування. Зараз установка ліфта не вимагає серйозної реконструкції будинку або будь - яких особливих умов. Все це досить просто організувати. Найчастіше ліфти не ховають, а навпаки, намагаються вибрати максимально естетичний варіант, відповідний вишуканому інтер'єру

Ліфт в котеджі
4.3/5
22
Коментарі (0)

Схожі статті